OCTA cenu salīdzinājums – Manapolise.lv

Latvijā ir ļoti daudzas apdrošināšanas kompānijas, kuras piedāvā iegādāties OCTA polisi. Tomēr, lai gan OCTA polise visiem autovadītājiem ir vienāda, tomēr apdrošināšanas kompānijas piedāvā dažādas OCTA apdrošināšanas polises cenas, tāpēc šī iemesla dēļ ir nepieciešams salīdzināt visus apdrošinātājus, lai varētu izvēlēties sev izdevīgāko variantu, nepārmaksājot.

Kā veidojas OCTA polises cena?

OCTA polises cena veidojas no vairākiem kritērijiem, tāpēc transportlīdzekļu īpašniekiem OCTA polises cena vienmēr atšķirsies. Pirmais kritērijs pēc kura nosaka OCTA polises cenu, ir tās apdrošināšanas termiņš. Piemēram, ja autovadītājs izvēlēsies iegādāties OCTA polisi tikai uz pusgadu, tad tas nebūs tik izdevīgi, kā iegādāties polisi ar termiņu uz vienu gadu. Otrs svarīgs kritērijs, kas nosaka OCTA polises cenu, ir transportlīdzekļa pilna masa un tā reģistrācijas vieta. Attiecīgi, jo smagāks būs transportlīdzeklis, jo augstāka būs polises cena. Savukārt, ja transportlīdzeklis ir viegls, tad arī tā cena būs zemāka. Trešais svarīgākais kritērijs, pēc kura vadoties, veidojas OCTA apdrošināšanas polises cena, ir transportlīdzekļa reģistrācijas vieta. Pilsētās, kurās notiek intensīvāka satiksme, OCTA polise maksās dārgāk nekā pilsētās, kurās satiksme ir mazāk intensīva. Piemēram, transportlīdzeklim, kurš reģistrēts Rīgā, būs lielāka OCTA polises cena nekā tam, kurš ir reģistrēts piepilsētas rajonā. Un vēl viens ļoti būtisks faktors, kas nosaka to, vai OCTA polises iegādes maksai tiks piešķirta atlaide vai arī būs jāveic piemaksa, ir Bonus-Malus klase. Kopumā ir 17 klases. Ir paaugstināta riska klase, pazemināta riska klase, kā arī pamata klase, kurā nokļūst visi transportlīdzekļu īpašnieki, pirmo reizi iegādājoties OCTA apdrošināšanas polisi. Bonus-Malus klases tiek pārrēķinātas reizi gadā, tādā veidā transportlīdzekļa īpašniekam ir iespēja pacelties vai nokristies reitingā. Attiecīgi, ja transportlīdzekļa īpašnieks gada laikā nav iekļuvis ceļu satiksmes negadījumos un ir bijis prātīgs autovadītājs, viņš nokļūst Bonus pazemināta riska klasē, kas nosaka to, ka tiek piešķirta atlaide OCTA polises iegādei. Savukārt, ja autovadītājs  nonāk paaugstināta riska klasē, OCTA polises cena ir augstāka. Tāpēc ikvienam autovadītājam ir iespēja saņemt atlaidi OCTA polises iegādei. No šiem faktoriem tad arī veidojas OCTA polises cena. Protams, apdrošināšanas kompānijas nosaka savus noteikumus un cenas, tāpēc ir ļoti svarīgi salīdzināt visus apdrošinātājus, lai atrastu izdevīgāko variantu.

Ienāc manapolise.lv un uzzini, kura ir pati izdevīgāka apdrošināšanas kompānija, kas piedāvā OCTA polisi tieši tev. Iespējams, tu šobrīd regulāri iegādājies kādas apdrošināšanas kompānijas OCTA polisi un domā, ka tas ir izdevīgākais variants, tomēr nekad nenāk par sliktu pārliecināties par savu izvēli, lai nebūtu jāpārmaksā, it īpaši tāpēc, ka salīdzināšanas neprasa daudz laika un piepūles. Tev nepieciešams ievadīt sava transportlīdzekļa datus – automašīnas reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, kā arī OCTA polises termiņu, un Tev dažu sekunžu laikā parādīsies, kura apdrošināšanas kompānija Latvijā Tev piedāvā iegādāties OCTA polisi par pašu izdevīgāko cenu. Uzzini, kuras ir pašas izdevīgākās apdrošināšanas kompānijas tieši Tavai situācijai un veic polises iegādi.

Manapolise.lv darbojas jau kopš 2003.gada un ir pierādījuši sevi, kā uzticamus OCTA polišu salīdzinātājus Latvijā. Tā ir lieliska iespēja iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi nepārmaksājot. Kā zināms, OCTA polise Latvijā ir obligāta ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam, tāpēc neatliec OCTA polises iegādi uz vēlāku laiku. Ienāc manapolise.lv, salīdzini apdrošināšanas kompāniju piedāvātos piedāvājumus un iegādājies OCTA apdrošināšanas polisi par vislabāko cenu tieši Tavai situācijai!

Comments are closed.