Parfimērija – smaržas!

parfumexpress.lv smaržas internetāSmaržas var likties vilinošas, kad tiek sajusts šis aromāts momentā, kad mums paiet garām persona kas tās lieto, taču viens no galvenajiem kritērijiem izvēloties smaržas ir notestēt tās uz savas ādas, jo kā zināms, katram cilvēkam aromāts ir savādāks. Testēšana ir arī tik pat svarīga tādēļ, ka smaržas pēc kāda laika mainās tāpēc ir vitāli zināt, vai šīs izmaiņas ir patīkamas un netraucē un smaržu īpašniekam ir patīkamas. Liela nozīme ir arī klimatam, kurā atrodamies. Vēsā temperatūrā smaržas ir ilgāk noturīgas, savukārt mitrā un siltā temperatūrā tās ir intensīvākas un pamanāmākas. Vēl jo vairāk būtiski ir arī tas, kāds aromāts piemīt lietojamajiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem, jo dažādu aromātu sajaukums var radīt neērtības ne tikai sev, bet arī apkārtējiem.

Kā pareizi veido smaržas

Parfimērija ir interesanta sfēra, kura liek mūsu degunam justies kā septītajās debesis, ja ir izdevies izveidot aromātu, kurš nav pārāk spēcīgs un traucējošs. Smaržas tiek izstrādātas pēc veselas sistēmas, pēc kuras var viegli noteikt pareizās proporcijas, lai tiktu izveidots vienreizējs aromāts un smaržu pircēji būtu iepriecināti. Aromāti, kas atrodas ap mums, tiešā veidā ietekmē mūsu garastāvokli, tāpēc ir ļoti svarīgi nekļūdīties ar pareizajiem aromātiem un to proporcijām. Ņemot vērā to, ka smaržas tiek lietotas uz ādas, vēl viens solis smaržu izveidē ir smaržīgo eļļu pārbaude, lai noskaidrotu vai eļļa nav alerģiska.

Maigais un delikātais aromāts.

Maigo un delikāto smaržu sastāvā var atrast vairākus aromātus no ziedu pasaules, taču to sastāvā var just arī nianses no klasisko aromātu pasaules. Šādas smaržas lieto sievišķīgas dāmas, kuras zin savas vēlmes, tomēr ir ļoti delikātas un grib to uzsvērt ar atbilstošām smaržām. Šādas smaržas dēvē par ļoti siltām un katrs, kurš tās lietos jutīsies saules staru apspīdēts.

 

Kuras smaržas ir atbilstošākas?

Saprast savu ķermeni un izprast ko tas mums vēlas pavēstīt dažādās situācijās ir diezgan nozīmīgi, jo ķermenis pats izstāstīs, ko tas meklē, lai justos ērti. Ziemas laikā mūsu maņas, tajā skaitā oža, paliek nedaudz vājākas, tieši tāpēc ķermenim labāk patiks tropiskāki aromāti. Līdz ko mainās gadalaiki, arī mainās mūsu sajūtas un izturēšanās. Pavasaris un vasara ir zināmi kā priecīgie mēneši, jo ziedot visam visapkārt, ziedam arī mēs. Kad viss sāk kļūt vēsāks un drūmāks, tāpat arī mēs paši paliekam drūmāki un, lai to izmainītu, vajag kaut kā iepriecināt savu ķermeni un prātu, izmantojot dzīvespriecīgas ziemas smaržas.

Comments are closed.