Pārkreditācija pie „Latvijas Hipotēkas”

Pārkreditācija jeb refinansēšana ir viens no tiem banku un nebanku kreditētāju pakalpojumiem, ko mēdz izmantot tie cilvēki, kam kredītu slogs kļuvis par smagu vai arī vienkārši vēlas ietaupīt līdzekļus, ko regulāri novirza dažādu kredītu atmaksai. Ja pārkreditāciju veic liela apjoma hipotekārajam kredītam, tad procentu likmes samazinājums pat par vienu procentu var radīt ievērojamus naudas ietaupījumus. Tāpēc katram, kam ir lielākas kredītsaistības, ir vērts iepazīties, kādus pārkreditēšanas nosacījumus piedāvā citi aizdevēji. Šādā veidā var izbeigt kredītsaistības pie viena vai vairākiem aizdevējiem un nomainīt tās pret vienu kredītu pie cita aizdevēja, kas šajā brīdī piedāvā izdevīgākus aizdevuma nosacījumus. Šis pakalpojums ir pavisam godīga kreditētāju konkurences cīņa, kad aizņēmēji var izvēlēties, kas apsaimnieko viņu kredītsaistības un par kādu samaksu.

„Latvijas Hipotēkas” pārkreditācija

Latvijas Hopotēkas pārkreditācija

Pārkreditācijas pakalpojumus piedāvā ne tikai lielās komercbankas, bet arī daudzi nebanku kreditētāji. Viens no tādiem ir arī SIA „Latvijas Hipotēka”, kas piedāvā Latvijas iedzīvotājiem izdevīgus un individuāli pielāgotus pārkreditācijas noteikumus. „Latvijas Hipotēka”  pārkreditāciju veic pret nekustamā īpašuma ķīlu. Summa, ko izsniedz aizdevējs, var būt pat līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. To var noformēt uz termiņu līdz pat 10 gadiem. Vēl pastāv iespēja pie pārkreditācijas noformēt arī papildus naudas aizdevumu, ja klientam ir radusies tāda vajadzība. Pārkreditācijas procesā jaunais kreditētājs atmaksā visas klienta līdzšinējās saistības un par attiecīgo summu noslēdz jaunas kredītsaistības ar izdevīgākiem nosacījumiem. Par ķīlu klients var izmantot jebkuru savu nekustamo īpašumu – māju, dzīvokli, zemi vai pat mežu. „Latvijas Hipotēka” kā kreditētājs ir guvusi klientu atsaucību ar to, ka piedāvā klientiem individuālus risinājumus, kas pielāgoti tieši viņu finanšu situācijai un vajadzībām.

Kā pieteikties pārkreditācijai pie „Latvijas Hipotēkas”?

Ja esat nolēmis pieteikties pārkreditācijas procesam pie SIA „Latvijas Hipotēka”, tad tas ir izdarāms pavisam vienkārši. Klients var aizpildīt mājas lapā pieteikuma formu vai arī pieteikties telefoniski. Pēc pieteikšanās 24 stundu laikā pieteikums tiek izskatīts. Var gadīties, ka kredītiestādei ir vajadzīga kāda papildus informācija par klientu, lai pieņemtu lēmumu. Tad klients par to tiek informēts. Procentu likme aizņēmējam tiek piemērota individuāli, jo ar labāku kredītvēsturi ir iespējams saņemt labāku piedāvājumu. Pēc tam klients tiek uzaicināts uz tikšanos, lai izrunātu visus iespējamos sadarbības variantus un vienotos par abpusēji izdevīgāko risinājumu. Kredītdevējs izvērtē klienta maksātspēju, kredītvēsturi, informāciju dažādos reģistros un īpašuma dokumentāciju. Sākotnēji piedāvājums tiek izteikts, balstoties uz esošo īpašuma vērtējumu, bet pēc vienošanās par sadarbību īpašumam ar sertificēta vērtētāja starpniecību tiek veikts aktuāls novērtējums. Ja klientu apmierina kāds no kreditētāja izteiktajiem piedāvājumiem, tad sadarbību noformē pie zvērināta notāra, kas pārliecinās, ka aizņēmējs ir izpratis visas nianses, kas ietvertas sadarbības līgumā. Šāds lēmums par savu kredītsaistību pārkreditēšanu var būt būtiska pārmaiņa, lai uzsāktu savas finanšu situācijas atveseļošanu. Tagad klientam būs tikai viens ikmēneša maksājums vienam kreditētājam un nekādu citu apgrūtinājumu, kas pazeminātu uzticamību kreditētāju acīs. Un galu galā izdosies ietaupīt naudu par soda procentiem, maksājumu kavējumiem un augstajām procentu likmēm.

Comments are closed.