Pirmais kredīts bez maksas – kam tas pieejams?

Vēlies saņemt kredītu, kam netiek piemērota ne procentu likme, ne komisijas maksa? Ļoti labs risinājums šādā situācijā ir pirmais kredīts bez maksas! Tas ir aizdevums, ko izsniedz ātro kredītdevēju jaunajiem klientiem. Izmantojot pirmo kredītu bez maksas, jāatmaksā būs tikpat, cik liels irsaņemtā aizdevuma apjoms. Aizdevums bez maksas ir pieejams tikai pie noteiktiem kredītdevējiem un to var noformēt tikai to jaunie klienti.

Pirmais kredīts bez maksas:

•   Nemaksā komisijas maksu;

•   Aizdevums ir diezgan neliels;

•   Kredīts bez maksas ir pieejams tikai pirmajā reizē.

Pie dažām ātro aizdevumu kompānijām Latvijā ir iespējams noformēt kredītu bez maksas. Tam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu – tā ir galvenā atšķirība no citiem kredītiem. Kredīta atmaksas termiņa beigās personai jāatdod tik, cik liels bija aizdevuma apjoms. Tā ir ļoti laba iespēja, neko nemaksājot iepazīties ar ātro aizdevumu pozitīvajām īpašībām un izvēlētā aizdevēja sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Tā kā pirmais kredīts bez maksas ir ātrais aizdevums, tā apjoms visbiežāk nepārsniedz vairākus simtus euro. Maksimālā kredīta bez maksas apjoms ir līdz 270 euro, bet tik liels kredīts noformējams tikai pie pāris kredītdevējiem. Lielākajā daļā gadījumu, neko nemaksājot, var aizņemties līdz 200 euro. Garākais atdošanas termiņš aizdevumiem bez maksas nav lielāks par vienu mēnesi. Protams, kredītu ir iespējams atdot arī ātrāk.

Jānorāda, ka pirmais kredīts bez maksas ir pieejams tikai kredītņēmējiem, kas pie izvēlētā aizdevuma izsniedzēja aizņemas pirmo reizi. Ja aizņematies vairākas reizes, turpmākajiem kredītiem piemēro komisijas maksu. Ja piesakieties kredītam atkārtoti, jums tiek piedāvātas citas priekšrocības. Parasti pirmā kredīta apmērs ir diezgan mazs un, aizņemoties atkārtoti, var aizņemties līdz pat divām reizēm vairāk. Vēl viena aizdevēju pastāvīgo klientu priekšrocība ir – piesakoties kredītam nevajag reģistrēties kompānijas sistēmā.

Comments are closed.