Vasaras riepas, videokameras, zāles pļāvēji- tieši tik plašs ir 220.lv preču katologs!

zales plavejiBagātīgs iekārtu un preču sortiments vienuviet. Teiksi, ka tas nevar būt!? Iepērcies 220.lv un ieekonomē laiku uz staigāšanu pa veikaliem un ieekonomē naudu. Dažāds preču piedāvājums, sākot ar dārza darbiem nepieciešamām lietām, beidzot ar sadzīves tehniku . Gluži kā virtuāla tirdzniecības vieta!

Zaļākajos mēnešos vienmēr svarīgs jautājums par piemājas zāliena pļaušanu. Vai tas būtu mājas mauriņš, vai pļava, reizumis ir nepieciešams to uzkopt. Tieši tādēļ 220.lv klientiem piedāvā bagātīgu zāles pļāvēju piedāvājumu no Makita, Hecht un citām preču zīmēm. Iegādājoties zālāja pļāvēju, būtiski ņemt vērā zāliena platības izmērs, reljefs, kā arī citi parametri. Benzīna pļāvēji, elektriskie zāles pļāvēji – teju vairāk nekā 70 dažādi modeļi un veidi. Tikpat svarīgi, cik nozīmīgi ir nopirkt zālāja pļāvēju attiecīgi tā platībai, arī pirms skrituļslidu pirkšanas ir jāņem vērā pāris faktori. Kā viena no niansēm ir – zābakam cieši jāpielāgojas augšstilbam un potītei, tas tādēļ, lai novērstu risku sastiept saites, izgriezt kāju vai gūt citu savainojumu. 220.lv sortimentā skrituļslidas bērniem, sievietēm un vīriešiem no tādām preču zīmēm kā Black Knight, Stiga, Toimsa un citiem. Slaloma skrituļslidas ātrai braukšanai, Freeskate triku veikšanai, brīvā laika un fitnesa skrituļslidas. Tikai 220.lv ir iespējams sameklēt sev atbilstošāko, bez tam tik lielā piedāvājumā!

Tuvojoties sezonas maiņai, laicīgi padomā par atbilstošām riepām tavai automašīnai. Riepas vasarai un ziemai samērā bagātīgā sortimentā. Kvalitatīvas riepas garantēs braukšanas komfortu un drošību arī neparedzētās laikapstākļu maiņās. Riepu iegādāšanā svarīga nozīme ir riepu protektoriem. Ļoti izteikti gareniski tie ir vasaras riepām, kas pasargā no akvaplanēšanas riskiem. Ja biežāk jāpārvietojas pa asfalta segumu, rekomendējamas smalkāka protektora raksta vasaras riepas, savukārt braukšanai pa atšķirīgiem ceļa segumiem – ar rupjāku. Interneta veikalā 220.lv ir iespējams nopirkt pilnīgi visas mājoklim vajadzīgās ierīces. Kā piemēram, stacionāros datorus. Stacionārais dators ir praktisks ne vien darbam, bet arī laika kavēšanai un ikdienas lietošanai. Tie ir ļoti atbilstoši darbam ar apjomīgām datorprogrammām, kā piemēram, audio apstrādes vai rasēšanas datorprogrammām. Interneta veikalā 200.lv vari veikt pirkumus dažādu preču, iekārtu iegādei – arī veļasmašīnas u.c. lielo un mazo sadzīves tehniku. Samsung, Beko, AEG un citu zīmolu veļas mašīnas ar A un A+ elektroenerģijas klasi ir tas, kas vajadzīgs ikkatra mājā. neaizmirsti aplūkot konkrētās preces specifikāciju. Jautājumu gadījumos izmanto 220.lv profesionāļu piedāvātās konsultācijas. Videokameras, preces mājoklim un remontam, pagalmam un izklaidei interneta veikalā 220.lv!

Comments are closed.