Portatīvie datori akcijas – Asus K56CB

Asus K56CB asusshop.lvAsus ražotie datori jau ilgus gadus ir starp pasaules līderiem datoru ražošanā un piedāvā dažāda veida datorus, no kuriem katrs var atrast sev praktiskāko. Viens no piedāvājumiem par lētāko cenu ir Asus K56CB, kas būs lielisks palīgs praktiski katram, kurš ir aktīvs savā darbībā un mīl baudīt pēc iespējas labāku kvalitāti.

Asus K56CB. Ir lieliski piemērots tiem, kur daudz ceļo, jo tā korpusam ir pilnīgs alumīnija pārklājums, kā arī ergonomiska klaviatūra ar En/Ru alfabētu u.c. risinājumi, kas to padara pēc iespējas vieglāku (2,3 kg). Neskatoties uz izteikti plāno korpusu, tajā ir spēts iebūvēt arī DVD disku nolasīšanas ierīci, līdz ar to padarot to vēl praktiskāku par daudz biezākiem modeļiem. Papildus no Intel dators ir aprīkots ar jaudīgudivkodoluIntelCore i5 procesoru. Tiem, kuri darbojas ar daudziem materiāliem, kā arī patīk uzglabāt dažādas lietas, novērtēs 750 GB lielo cieto disku. Attiecībā uz pēc iespējas labāka attēla iegūšanu un arī domājot par datorspēļu mīlētājiem, ir papildus atsevišķa ātrdarbīga videokarte. Šādā veidā konkrētais portatīvais dators noderēs ne tikai darbam, bet arī dažādām izklaidēm ar visaugstāko attēla kvalitāti. Papildus dažādu citu ierīču pievienošanai ir arī dažādas pieslēgvietas – HDMI, VGA, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, RJ45 tīkla, mikrofona un austiņu pieslēgvietas. Tiem, kuriem patīk sazināties izmantojot video formātu, noteikti patiks 2,0M pikseļu kamera. Asus K56CB ir aprīkots ar 4 šūnu litija bateriju, kas ir pilnīgi pietiekami, lai darbotos vairākas stundas bez uzlādes nepieciešamības. Papildus klāt nāk 3 gadu vispasaules garantija, kā arī Latvijā esošajiem tiek piedāvāta garantija ‘‘no durvīm līdz durvīm’’, kad klientam pašam nebūs jānogādā dators līdz atbildīgajai iestādei, jo to veiks citi, kā arī nogādās atpakaļ, kad tiks veikts remonts par garantiju. Lai remonts būtu par garantiju, ir jāievēro arī papildus noteikumi, lai datora bojājumi netiktu atdzīti par īpašnieka vainu. Ērtākai lietošanai klāt nāk arī pamācība latviešu valodā, bet papildus informāciju vienmēr var brīvi iegūt ražotāja mājaslapā, kas, tiesa, ir angļu valodā.

Asus K56CB par akcijas cenām lieliski noderēs katram, kam būs vēlme un nepieciešamība iegādāties jaunu un uzticamu datoru. Šāds risinājums ir ļoti praktisks, jo, neskatoties uz to, ka datora ekrāns ir 15,6 collas, pats dators ir ļoti ergonomisks.

asus datoru veikals asusshop.lv

Comments are closed.