Portatīvie datori par izdevīgām cenām.

hp portotīvais dators

Ja tiek lemts par jauna datora iegādi, tad parasti priekšroka tiek dots portatīvajiem datoriem. Agrāk daudzi izvēlējās stacionāros datorus, bet tas bija laiks, kad portatīvo datoru cena bija pielīdzināma nelielas automašīnas cenai un tik daudzi to nemaz nevarēja atļauties. Laikam tik tiešām dzīvojam tehnoloģiju laikmetā, jo pašlaik portatīvie datori ir pieejami par ārkārtīgi draudzīgām cenām, un tos var atļauties iegādāties teju ikviens, kuram ir interese. Populārāko ražotāju portatīvie datori, cenā svārstās no vidēji 250 eiro līdz pat nedaudz vairāk kā tūkstotim. Saprotams, ka pats dārgākais piedāvājums ir datoriem kuri ir vairāk piemēroti kādu specifisku darbību veikšanai un parastam ierindas datoru lietotājam nemaz visas tā funkcijas nav nepieciešams izmantot.

Kas veido cenu?

Protams, ka katrs sev meklēs piemērotāko risinājumu portatīvā datora iegādei un, vispirms, noteiks sev cenu griestus, lai varētu vismaz kaut cik sākt orientēties plašajā piedāvājumā. Dažādi datortehnikas veikali parasti piedāvā dažādas atlaides un par ļoti vilinošām cenām ir iespējams iegūt īpašumā datorus, kas parasti maksā stipri vien virs noteiktās cenas. Portatīvo datoru cenas veido to specifikācija. Jo jaudīgāks, jo, protams, dārgāks dators. Liela nozīmē ir tam, vai datorā jau ir uzinstalēta operētājsistēma. Ja tās nav, tad dators būs krietni vien lētāks, savukārt, ja tas iekļauj jaunāko operētājsistēmas atjauninājumu, tad cena var būt pat par 100 eiro dārgāka. Tāpat procesora, cietā diska, atmiņas lielumi ir svarīgi cenas noteicēji. Nedrīkst, protams, aizmirst par zīmolu, jo ražotājs nereti ir tik pat līdzvērtīgs kritērijs datora iegādē kā cena. Ir cilvēki, kas ir uzticīgi tikai vienam zīmolam un tā ražotās preces lieto ikdienā jau daudzus gadus pēc kārtas.

Komplektācija.

Datori parasti ir dažādās komplektācijās, bet noteikti, ka viens no galvenajiem rādītājiem iegādei būs tas, vai ir jau uzinstalēta operētājsistēma, vai tas darbojas tikai ar Linux vai DOS OS, kas nozīmētu to, ja ir vēlme izmantot Windows, tad tas būs jāpērk atsevišķi. Parasti informācija par to, kāda operētājsistēma ir atrodama datorā, ir minēta preces aprakstā.

Kur pirkt?

 

http://220.lv/lv/datortehnika/portativie_datori_un_plansetes/portativie_datori

Loģiski, ka katrs vēlas iegūt vislabāko preci par vislabāko cenu, tādēļ tiek meklēta iespēja, kā to izdarīt. Viens no vislabākajiem veidiem ir preču iegāde internetā, kas dažkārt var palīdzēt ietaupīt visai iespaidīgas naudas summas. Interneta veikals 220.lv saviem klientiem piedāvā izvēlēties portatīvos datorus cenā no 235 eiro līdz pat nepilniem 2720 eiro. Ka redzams, izvēles iesējas pastāv gan tiem, kuri meklē datoru cenā zem 300 eiro, gan tiem, kuri ir gatavi par portatīvo datoru maksāt teju 3 tūkstošus eiro, kas dažbrīd varētu likties neprāts.

.

Comments are closed.