Prof. Ķīša ādas un STS centrs

Prof. Ķīša ādas un STS centrsMana cīņa ar kārpām.

Liela daļa cilvēces ir cīnījusies ar izplatītu ādas problēmu – kārpām. Arī es pati jau no pusaudža gadiem esmu ar to saskārusies. Kārpa ir labdabīgs, pārragojies ādas veidojums, kas pēc savas būtības ir infekcija. Un pie tam, tā ir lipīga infekcija, līdz ar to neārstētas kārpas ir bīstamas apkārtējiem. Ar tām inficēties var vienkārši sarokojoties ar citu cilvēku vai uzvelkot apavus. Tikpat bīstami ir apmeklēt sporta zāli vai kopējo dušu.

 

Neārstētas kārpas pašas no sevis nepāriet, ir nepieciešama mediķu konsultācija un ārstēšanas kurss.  Lai cienītu savu veselību un organismu, kā arī nepakļautu liekam riskam apkārtējos, ir jāapmeklē ādas un STS centrs, piesakot konsultāciju pie speciālista, kas palīdzēs šo infekciju novērst un atradīs labāko un efektīvāko risinājumu.

 

Kur meklēt palīdzību?!

Man palīdzēja Prof. Ķīša ādas un STS centrs, kurā patiešām profesionāli mediķi vieglo atrada slimības cēloņus un varēja man likt nepatīkamo kārpu problēmu aizmirst. Kārpas, tāpat kā daļa no citām ādas slimībām, ir jūtamas ne tik ļoti fiziski – tās nerada sāpes, vai nepatīkamas sajūtas, tomēr ļoti grauj pašapziņu un pašvērtējumu.

 

Ir virkne citu slimību, kuru ārstēšanā var palīdzēt Prof. Ķīša ādas un STS centrs.  Viens no speciālistiem, pie kura vērsties visdažādāko problēmu un simptomu gadījumā ir dermatovenerologs. Šis ārsts palīdzēs ļoti daudzu slimību gadījumā. Piemēram, vīriešu plikpaurības gadījumā, vai jebkādu nagu problēmu gadījumā ja tie ir ieauguši, biezi, ar reljefu, vai plāni un trausli. Šādi bojāti nagi nereti šķiet norma, bet arī tie būtiski atspoguļo mūsu ķermeņa veselības stāvokli.

 

Noteikti nepieciešama vizīte un konsultācija ādas un STS centrā, ja ir ādas pigmentācija, dzimumzīmes, sausa āda, akne, nagu sēnītes vai svīstošas un smakojošas pēdas. Nevajag uztvert šīs problēmas kā normu, jo tā tas pavisam noteikti nav! Profesionāli, diskrtēti un pieredzējuši mediķi palīdzēs cīnīties ar šīm slimībām, līdz beidzot sapratīsiet, ka dzīvot iespējams arī savādāk.

 

Seksuāli transmisīvās slimības.

Ja jums ārsts pajautātu, vai slimojiet ar seksuāli transmisīvajām slimībām, jūs, visticamāk, atbildētu noraidoši. Tomēr pat ja ir tikai viens seksuālais partneris, speciālisti iesaka veikt pārbaudes vismaz reizi gadā. Slimība var nebūt jūtama vai redzama, tomēr tā var progresēt arī pašam slimniekam to nezinot. Prof. Ķīša klīnikā pārbaudes veiks ļoti profesionāli un zinoši mediķi, kuriem var uzticēties.

 

 

 

Comments are closed.