Prof.lv – būvniecības materiālu interneta veikals

būvmateriālu interneta veikalsBūvmateriālu interneta veikalā atradīsi kvalitatīvus celtniecības materiālus par labām cenām. Tur varēsi atrast izdevīgus un labus būvmateriālu piedāvājumus, bet arī ļoti ērti var kārtīgi izpētīt būvniecības materiālu specifikāciju un pielietošanas opcijas. Būvmateriālu interneta veikals piedāvā pasūtīto preci piegādāt uz nepieciešamo vietu, ietaupot tava laika resursus. Aeroc, Fibo, Norgips un citu ražotāju būvniecības materiāli par labām cenām daudzveidīgā piedāvājumā.

Preču piegāde uz mājām – noformē pasūtījumu jau tagad

Būvmateriāluveikala Prof.lv atrodamie bloki ir kvalitatīvi, kurus var izmantot nesošajās ēkas konstrukcijās. Būvmateriālu katalogā ar augstām skaņas un siltuma izolācijas īpašībām gāzbetoni – Roclite, Aeroc u.c.-, gan arī Fibo keramzīta bloki, ko lieto privātmāju, rūpniecības ēku celtniecībā, kā arī nesošo sienu konstrukciju veidošanā. Keramzīta bloki Fibo ir uguns un mitrumizturīgi, ekoloģiski tīri un viegli apstrādājami un pakļaujas spiedei, neskatoties uz materiāla vieglumu.Tavai izvēlei arī bloki, kuru struktūra līdzīga bišu šūnām – lieliski absorbē skaņu un blokus lieto boulingu, deju klubu būvniecībā.

Standarta, pretvēja, triecienizturīgais u.c. veida ģipškartons

Remontdarbu veikšanai izvēlies kvalitatīvus būvniecības materiālus no pārbaudītiem ražotājiem. Veikala Prof.lv katalogā sameklēsi Norgips un Knauf ražotāju ģipškartonu unkonstrukciju stiprinājums.Prof.lv veikala mājaslapā vari iegādāties reģipša plāksnes un to savienojumus no Norgips un Knauf ražotājiem. Viens no iecienītākajiem reģipša veidiem zaļās krāsas reģipsis iekštelpu apdarei un dažādiem remontdarbiem. Tās ir mitruma izturīgās ģipškartona plāksnes, kas tiek izmantoti telpās ar paaugstināta mitruma varbūtību – virtuvēs, dušas telpās, pirtīs un citās telpās. Savukārt mājas šķērssienu konstrukciju izveidošanai var pasūtīt standarta reģipsi. Tas ir ļoti labs būvmateriāls ar ilgu ekspluatācijas laiku, kurš vairāk piemērots nelieliem remontiemun sarežģītām namu izbūvēm. Telpās, kurās ir jānodrošina augsta ugunsizturība, ļoti ieteicams praktizēt sarkanas krāsas ģipškartonu – speciāli ugunsizturīgs. Ugunsizturīgo reģipsi droši var izmantot telpu konstrukcijās, kurās ir dūmvads, kamīns, kā arī katlu mājās. Uguni slāpējošie elementi, kas iestrādāti reģipša materiālā, ugunsgrēka apstākļos var pasargāt mājokli no tālākās uguns izplatīšanās. Būvniecības preču klāstā arīpretvēja reģipsis, kuru praktizē siltuma izolācijas un vēja aizsardzībām konkrēti namu ārsienu konstrukcijās. Blīvās apšuvuma plāksnes samazina siltuma zuduma iespējas un ir palielināta aizsardzība pret mitruma un pelējuma sēnītēm.

Comments are closed.