RGJ pakalpojumi internetā.

rgj.lv dūmvadi, krāsnisRGJ ir Latvijā tapis ģimenes uzņēmums, ka nodarbojas ar montējamu dūmvadu ražošanu. Uzņēmuma sastāvā sākotnēji bija divi cilvēkiem, kas paši veica visus darbus, taču tagad tas ir izaudzis un attīstījies līdz konkurētspējīgam uzņēmuma ar modernu ražotni un 14 pieredzējušiem speciālistiem un darbiniekiem. Uzņēmums ar dūmvadu ražošanu nodarbojas jau 10 gadus un pašlaik plāno savu biznesu attīstīt arī ārpus Latvijas robežām. Daudzi nemaz nezina to, ka šim uzņēmumam un viņu ražotajai precei nekad nav bijusi reklāma un klientu rodas no atsauksmēm, nevis reklāmas ietekmē.

Piedāvājums.

RGJ pakalpojumi ietver dubultsienu izolētos nerūsējošā tērauda dūmvadus, viensienu nerūsējošā tērauda dūmvadus un melnā tērauda pievienojuma caurules. Pirms apkures sistēmas pārbūves vai tajos gadījumos, kad apkures sistēma ir jāsāk veidot no pašiem pamatiem, iesakām konsultēties ar speciālistiem, lai saprastu kāda veida skurstenis konkrētajai mājai ir vispiemērotākais, jo nepareizi un nekvalitatīvi uzstādīts un nepiemērots dūmvads var novest pie lielām problēmām – sākot ar nepietiekamu siltumu telpās un beidzot ar dūmvada aizgrūšanu un dūmgāzu nenovadīšanu, vai pat ugunsnelaimi. RGJ speciālisti palīdzēs un paskaidros, kas ir nepieciešams konkrētajam dūmvadam un nokomplektēs pasūtījumu jau pavisam ātri. RGJ piedāvā arī aksesuārus Jūsu dūmvada drošībai un vizuālajam izskatam.

Aksesuāri.

RGJ produkcijas piedāvājumā ir atrodami šādi aksesuāri priekš dūmvadiem un skursteņiem: jumta iestrāde, sienas stiprinājums, ovālā pāreja, pāreja un starpstāvu stiprinājums. RGJ pakalpojumi attiecināmi arī uz nestandarta detaļu izgatavošanu dažādos izmēros. Tas ir svarīgi, galvenokārt, tāpēc, ka daudzi ražotāji izmanto standarta, regulāra izmēra dūmvadu detaļas, tādēļ klients ir spiests pielāgot savu apkures sistēmu piedāvājumam, jo dūmvadam piemērotu un vajadzīgu detaļu nevar atrast. Ja izmantojat detaļas, kas nav atbilstošas apkures sistēmai, var rasties problēmas un bojājumi, un rezultātā apkures sistēma nestrādās efektīvi un radīs galvassāpes ne tikai mājas saimniekiem, bet arī montētājiem un skursteņslauķiem. Nevajag aizmirst par skursteņu regulāru apkopi, lai problēmu gadījumā varētu rīkoties nekavējoties, novēršot vēl lielākus.

Comments are closed.