Riepas, Apskate, apdrošināšana – cik tad auto maksā gadā?

lēta octaAutomašīna ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa un ikviens autobraucējs var teikt, ka auto tomēr nav tas lētākais prieks. Auto var palīdzēt padarīt ikdienas darbus daudz vieglākus un ātrāk paveicamus. Tomēr automašīna arī prasa daudz ieguldījumus. Nepieciešams rūpēties par tehnisko stāvokli, kas bieži vien prasa vienus no lielākajiem ieguldījumiem. Katram auto jābūt arī pietiekoši kvalitatīvām riepām, lai varētu justies droši uz ceļa.

Savam auto var iegādāties riepas, kuras ir dažādās cenu kategorijās. Riepas, kuras ietilpst ekonomiskajā klasē būs lētākas nekā vidējas un augstas klases riepas. Tādēļ cenas riepu komplektiem var būt no, piemēram, 120 eiro līdz pat 400 eiro un vairāk. Kā arī, ja autovadītājs daudz pārvietojas ar auto, tad lielu izdevumu daļu sastādīs arī izmaksas par degvielu. Izmaksas par tehniskās apskates veikšanu ir salīdzinoši nelielas. Gadā auto izmaksas katram auto braucējam būs atšķirīgas un atkarīgas tikai no paša auto braucēja. Kā viena no lietām ar ko jārēķinās katram auto īpašniekam ir OCTA apdrošināšana.

OCTA apdrošināšanas polise ir obligāta ikvienam sauszemes transportlīdzeklim, kurš piedalās kopējā satiksmē. OCTA polises piedāvā dažādi apdrošinātāji un katram apdrošinātājam arī ir atšķirīgas OCTA polises cenas. Ir lētākas OCTAS un arī dārgākas. OCTA ir Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, kas nozīmē, ka šī apdrošināšana sedz transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesiskā vadītāja satiksmes negadījumā radītos zaudējumus trešajai personai. Gudriem.lv piedāvā apskatīt dažādus apdrošinātājus un to piedāvātās OCTA polišu cenas.

Ar īpaši izveidotu OCTA polises kalkulatoru var aprēķināt kāda būs OCTA polises cena noteiktajam transportlīdzeklim. OCTA kalkulatorā jāievada auto reģistrācijas dati un uzreiz automātiski tiek aprēķinātas OCTA cenas. Ar Gudriem.lv var izvēlēties lētāko OCTA polisi un to arī uzreiz iegādāties. Gudriem.lv saprot, ka auto uzturēšana prasa daudz līdzekļu un lētas OCTA iegāde ir interesējoši daudziem auto īpašniekiem. Gudriem.lv sadarbojas ar partneri SIA „IIZI” , kurš iedāvā izdevīgākos ilgtermiņa līgumus ar apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā. OCTA polisi var iegādāties uz laika periodu no 3, 6, 9 un 12 mēnešiem. Tomēr jāatceras, ka iegādāties OCTA polisi uz ilgāku laika periodu būs izdevīgāk nekā uz īsāku laiku, piemēram OCTA uz 12 mēnešiem būs izdevīgāka kā uz 3 vai 6 mēnešiem.

OCTA polišu cenas ir atkarīgas no apdrošinātāju noteiktajiem nosacījumiem kā arī auto īpašnieka bonus-malus klases. Jo auto īpašnieks vairāk izraisa satiksmes negadījumus, jo lielāka summa būs jāmaksā par OCTA polisi. Gudriem.lv piedāvā ātri un vienkārši salīdzināt OCTA polišu cenas. Tas ļaut ietaupīt laiku, jo iegādāties OCTA polisi var ar interneta starpniecību. Pēc izvēles veikšanas var uzreiz iegādāties izvēlēto OCTA polisi un droši turpināt ikdienas gaitas. 

Comments are closed.