Rūpējies par savu ģimeni, veic Commodus apkures katlu apkopi

commodus-apkures-katlu-apkope

Ar vien biežāk sastopamā rīta salna neizbēgami liecina par ziemas tuvošanos. Gribam mēs to vai nē, bet kārtējais aukstais periods būs jāpārvar. Žēl ka nevar kā gājputniem aizlidot uz siltajām zemēm un pārziemot tur. Tāpēc tieši tagad aktualizējas ļoti svarīgs jautājums, siltums.

 Centrālapkures īpašniekiem šis jautājums katru gadu sagādā mazāk vai vairāk pūļu, pat problēmu. Vienmēr ir jāpadomā kur  tad kurināmo iepirkt vai dabūt, kur glabāt, un protams, kurināšana, kas ir apnikusi jau jebkuram mājiniekam. Vienmēr kādam ir jāpaliek mājās, jākurina un jāseko visam līdzi, tas ir visai ierobežojuši. Šo darbu var atvieglot apkures katlu apkope, kas nodrošina efektīvu apkures katla darbību, kas ļaus ietaupīt līdzekļus, kā arī paildzina apkures katla kalpošanas laiku.

Profesionāļu palīdzība šajā jomā ir ļoti nepieciešama, jo kuram gan gribas sēdēt mājās visu vakaru un kurināt krāsni? Šo laiku var patīkami samazināt, kā arī ietaupīt kurināmos resursus, ja veic ikgadēju apkures katlu apkopi. Commodus apkures katlu apkope ir labākais variants, ko izvēlēties māju īpašniekiem. Apkures katlu apkope un ikgadēja profilakse paildzinās šo katlu dzīves un darba ilgumu, kā arī ilgāk dos vairāk siltuma izmantojot mazāk resursu.

Apkures katlu apkopes procedūrā ietilpst dažāda diagnostika, regulēšana, tehniskā stāvokļa pārbaudes kā arī apkures katla dūmvada un paša katla tīrīšana. Šis ir tiešām patīkams bonuss, jo tradicionāli apkures katlu apkope vai dūmvada tīrīšana nav tas parastākais darbs, kurš veicams ģenerālās tīrīšanas laikā. Taču šādi darbi ir jāveic, lai cik nepatīkami un netīri tie būtu. Tāpēc labāk apkures katlu apkopi uzticēt drošam uzņēmumam, kurš parūpēsies par visām problēmām, izdarīs “melno darbu” un nobeigumā sniegs konsultācijas un apmācības par to, kā turpmāk labāk rūpēties par savu apkures sistēmu.

Dzīvojot Latvijā, gribot negribot ir jārūpējas par dārgām lietām, lai to kalpošanas ilgums paildzinātos. Nopērkot dārgus un kvalitatīvus ziemas zābakus negribas, lai tie jau nākamajā sezonā būtu jānomaina, turklāt, cik ir iespēju uzreiz iegādāties tikpat dārgus un labus zābakus? Šim iemeslam uzglabājam apavus kārtīgi, tīrām, spodrinam, iesmērējam, lai tikai ilgāk kalpotu. Tieši tāpat ir ar apkures katlu apkopi, to ir jāveic un par to ir jārūpējas, jo jaunas centrālapkures sistēmas iegāde veidos diezgan apaļu summu. Turklāt, kuram gan gribās kaudzēm pirkt kurināmo un to bezjēdzīgi izmantot?

Commodus veikali atrodami Rīgā, Jelgavas ielā 42 un Saldū, Apvedceļā 15. Var rakstīt uz e-pastu info@commodus.lv,  zvanīt pa tālruni 27088108, konsultāciju var pieprasīt mājaslapā http://www.commodus.lv.

Comments are closed.