SIA “TVORA” – AUGSTĀKĀS KLASES ŽOGU UN VĀRTU RISINĀJUMI

mājai un dārzam sētas risinājums tvora.lvTiem, kam šobrīd aktuāls ir privātīpašuma norobežošanas jautājums (vārti, žogi), noteikti liksies interesants SIA “Tvora” pakalpojumu klāsts. Kompānija nodrošina dažāda veida pakalpojumus: *žogu projektēšana un izmaksu aprēķināšana vadoties pēc klienta norādītajiem teritorijas izmēriem; *iegādātās žoga komplektācijas piegāde uz pircēja dzīvesvietu Latvijā; *speciālistu ieteikumi montāžas jautājumos.

Viens no visplašāk izmantotajiem žogu risinājumiem – metāla žogi. Metāla žogus pielieto gan pilsētās, gan arī lauku apvidū privātmājas teritorijas ierobežošanai. Universāli un kvalitatīvi metāla profila žogi perfekti veiks privātās teritorijas norobežošanas un aizsardzību. Tie ir universāli, jo labi iederas vairumā arhitektūras objektu – privātmājām, ofisiem, muzejiem u.c. Metāla žogu izgatavošanā ir izmantoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas nodrošina ilgu to lietošanas laiku. Žogu izgatavošanā tiek lietots vienīgi Eiropā atzītu ražotāju tērauds. Produkcija ir apstiprināta un tai ir gatantija pret koroziju.

Lai žogi būtu izturīgi un kalpotu ilgu laiku, nepieciešami kvalitatīvi, meistarīgi ievietoti žogu stabi. Metāla žoga stabi ir visplašāk izmantotie no stabu veidiem, jo tie ir diezgan izturīgi, tos var ērti ierīkot, turklāt pavisam ērti var piemērot vajadzīgo izmēru un krāsu. SIA “Tvora” piedāvā gan klasiskas formas četrkantainīgos, gan apaļas formas izturīgus un drošus metāla žogu stabus, un pat ovālus žogu stabus atšķirīgos izmēros. Žogu stabi var būt ar dažāda veida, speciālu pārklājumu. GALFAN – tas ir pārklājums pret koroziju, kas kalpo 3 reizes ilgāk nekā parasts karstais cinkojums.

Ja Jūsu privātmājai, darba ēkai vai uzņēmuma teritorijai ir vajadzīgi iebraucamie un ieejas vārti, Tvora.lv var izgatavot automātiskos un parastos vārtus pēc klienta pasūtījuma. Vārtu uzstādīšanā uzņēmums piedāvā itāļu automātiku no CAME un BFT, kas zināma kā ilgtspējīga un ērta automātika, ko plaši izmanto profesionāļu vidē. Īpaši svarīgi izvēlēties automātiku, ja ir pasūtīti automātiskie vārti. Automātisko vārtu variants derēs tad, ja vārtus nav domāts atvērt no ārpuses. Tādējādi nebūs nepieciešams iet pa ieejas vārtiem un no pagalma puses vērt vaļā vārtus. Visas vārtu vēršanas var ērti piemērot atkarībā no klienta prasībām un lietošanas nosacījumiem.

Vairāk ar SIA “Tvora” sniegtajiem žogu risinājumiem varat iepazīties kompānijas mājas lapā www.tvora.lv. Lai arī “Tvora” ir bāzēts Lietuvā, žogu piegāde tiek veikta uz jebkuru klienta norādīto adresi Latvijā.

Comments are closed.