Sildītāji un apkuressistēmasaukstajāgada laikā

sildītājiDienas kļūst tumšākas un aukstākas, un rudens tūlīt nodos savas pozīcijas aukstajam, ziemas gaisam. Dabiski, ka šajā gada laikā izaug apkures ierīču pārdošanas apjomi. Sildītāji, autonomie elektriskie radiatori, siltā gaisa ventilatori un krāsniņas – tas, ko pērk dažādu iestāžu vajadzībām, darbnīcām un arī sliktāk apsildītiem mājokļiem. Plašāk apskatīsim līdzīgu ierīču piedāvājumu tirgū.

Šodiensildītāju un radiatoru izvēle ir īpaši liela. Cilvēkiizmantoiespējasapsildītne tikai dažādalielumatelpas, taču arī atsevišķastelpu vietas. Dažādulielumu, novietojamie, pakarināmie, mājīgakamīnaliesmuimitējoši un tamlīdzīgi. Sildītāju un radiatoru cenair atkarīga no jaudas, ekonomiskās enerģijas izlietošanas, efektivitātes, modernajiemrisinājumiem. Pašusvienkāršākos elektrībassildītājus variegādātiespar 10 EUR, tanī pat laikāsildītāju, kurudarbībapamatojas arinfrasarkano starutehnoloģiju, cena var sasniegtarī 300 EUR. Patiesību sakot, kaut ganšādspirkumsprasalielasinvestīcijas, tieši šī tehnoloģija tiek uzskatītapar ekonomiskākoun ērtāko. Jāatceras, ka gandrīzvisu sildītājudarbībasprincips ir diezganlīdzīgs – cauri barošanaselementam cirkulē gaiss. Citiem vārdiem sakot, caur vienu dobumu “tiek noķerts“ auksts gaiss, kurš tiek sasildīts un izlaiststelpā. Jamājās ir bērni vai personas, kam irelpošanastraucējumi, jāatceras, ka svarīgi ir novērot, vai gaisstelpānetiekpārākizžāvēts, vai sildītājadarbība neizjauc dabiskotemperatūras līdzsvaru. Vēl pavisam nesen valdījauzskats, ka elektriskie sildītāji ir ļoti neekonomiski, taču šodiensituācija irievērojamiizmainījusies – jaunākierisinājumi kā pārvērstelektrību siltumā, atspoguļojas populārākajos sildītājumodeļos.

Viena no populārākā interneta tirdzniecības portāla 220.lv pārstāvji apgalvo, ka iepirkšanas internetā noteikumiem kļūstot vieglākiem, sildītājus cilvēki visbiežāk iegādājas nepieceļoties no dīvāna. Liela izvēle, atklāti apraksti, iespēja nopirkt uzreiz vai maksāt līzingā, garantijas un arī atgriešanas iespēja ir tas, kas samazina jebkādu iespējamo risku. Tuvojoties ziemas sezonai, mājas lapā tiek pārdots ļoti daudz sildītāju, radiatoru, apkures krāsniņu un citas līdzīgas ierīces. Novērots, ka cilvēki biežāk izvēlas lētākus vai vidējas cenas produktus. Tendenci izšķir tas, ka mājokļus cilvēki apsilda ar centrālās apkures sistēmām, bet mazie sildītāji ir vajadzīgi garāžās, dažādās āra būvniecības un uzglabāšanas būdiņās, tirdzniecības vietās un citās pagaidu, neapsildamās telpās.

Elektriskie radiatori arī nenodot „sildītāja“ pozīcijas. Viegli regulējami, dažāda lieluma, ekonomiski un daudz enerģijas neizmantojušie – tieši šādi radiatori šodien ir populārāki. Katrā ziņā, šodien apkures sistēmas ir visdažādākās. Veikalos un internetā varat iegādāties ne tikai šādus radiatorus, sildītājus, bet arī dvieļu žāvētājus, spoguļu sildītājus no norasošanas, ūdenssildītājus, āra telpu sildītājus un citas sistēmas. Tuvojoties svētkiem tirgotāji novēl, lai siltuma netrūktu ne tikai sirdīs, bet arī mājās, darba vietās un visās telpās, kurās pavadāt savu dārgo laiku. Kvalitatīvi sildītāji gaida jūs interneta katalogos.

Comments are closed.