Smaržas – kā pareizi lietot un uzglabāt?

pricekiller.lv smaržasViena no daiļā dzimuma lielākajām vājībām, noteikti ir smaržas, kas pilnveidi ne tikai ārējo tēlu un kalpo kā lielisks aksesuārs, bet arī piešķir personībai īpašu burvību un auru. Noteikti, ka lielākā daļa sieviešu, var lepoties ar diezgan iespaidīgu parfimērijas preču klāstu, kas nozīmē to, ka smaržas tiek lietotas labprāt un nekad netiek noraidīta iespēja iegādāties jaunas. Sabiedrībā pastāv daži nerakstīti likumi, kurus vajadzētu ievērot visiem tiem cilvēkiem (gan dāmām, gan kungiem), kuri vēlas savu personību paspilgtināt ar dažādiem parfimērijas produktiem, kas koptēlā tiek izmantots kā galvenais un centrālais aksesuārs.

Daudziem šķiet, ka nav jau nekas sarežģīts – paņem rokās smaržu pudelīti, uzpūt uz kakla, locītavām vai izpūt gaisā un izej cauri izveidotajam smaržu mākonim. Bet, kas būtu domājis, ka tas nemaz nav tik vienkārši. Pareizi lietotas smaržas, patiesi sniedz labāku rezultātu un atstāj labāku iespaidu, turklāt garantē ilgstošāku iedarbību, kas ir svarīgi daudziem, jo parfimērijas preču cena parasti nav no tām zemākajām, jo tiek uzskatīts par ieguldījumu ilgtermiņā.

Tātad, kur vislabāk uzklāt smaržas? Izrādās nav nemaz tik sarežģīti:

  • Aiz ausīm;
  • Kakla iedobumā;
  • Zem krūtīm;
  • Elkoņu locītavās;
  • Plaukstu locītavās;
  • Uz ceļiem.

Atceramies, ka vienmēr smaržas jālieto tikai uz tīras ādas, lai sasniegtu vislabāko efektu, kā arī visās augstāk minētajās ķermeņa zonās ir pulsa vietas, kas palīdz aromātam labāk „iziet sadarbībā”. Arī matu iesmaržināšana ir normāla parādība. Daudzi kļūdaini uzskata, ka smaržu uzklāšana uz apģērba, sniegs labāku rezultātu un ilgāku noturību, lai gan tas ir pilnīgi aplami. Vislabāk parfimērijas preču aromāts atklājas un atveras, kā arī izplatās, ja ir uzklāts tieši uz ādas. Vēl kāds interesants fakts – ja plānojat ilgstoši atrasties spilgtā saulē, tad nepieciešams lietot smaržu bezalkoholisko variantu, lai izvairītos no ādas apdegumiem.

Svarīgi ir arī tas, kā smaržas pareizi uzglabāt, lai tās nezaudētu savas labās īpašības un neizgarotu. Vienas smaržu pudelītes optimālais uzglabāšanas laiks ir 3 gadi, ja flakons nav bijis atvērts. Atvērtas smaržas iesaka izlietot pusgada līdz pusotra gada laikā no atvēršanas brīža. Izrādās, ka gaisma, mitrums un siltums ir lielākie smaržu ienaidnieki, kas sastopami visā plašajā pasaulē. Smaržas ieteicams uzglabāt vietās, kur ir maz gaismas un vislabāk oriģinālajā iepakojumā. Vannas istaba būtu pēdējā vieta, kur parfimērijas preces būtu jāuzglabā.

Meklē labākos piedāvājumus interneta veikalā – Pricekiller.lv

Comments are closed.