Smaržu aromāti!

smarzas interneta parfumexperss.lvKā pareizi izvēlēties smaržas?

Smaržas spēj ļoti pievilināt, kad tiek sajusts šis aromāts momentā, kad kāds ar tām paiet mums garām, viens no pašiem svarīgākajiem faktoriem iegādājoties smaržas, ir izmēģināt tās uz sevīm, jo kā zināms, uz katra cilvēka aromāts var atšķirites. Testēšana ir arī tik pat svarīga tādēļ, ka smaržas pēc kāda laika mainās un svarīgi ir saprast, vai šis nedaudz savādākais aromāts nav traucējošs un smaržu īpašniekam ir patīkamas. Tāpat arī ir svarīgs klimats, kurā dzīvojam. Vēsā temperatūrā smaržas ir ilgāk noturīgas, savukārt mitrā un siltā temperatūrā tās ir intensīvākas un pamanāmākas. Īpaši svarīgi ir arī tas, kāds aromāts piemīt lietojamajiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem, jo pārāk liels smaržu sajaukums var radīt neērtības ne tikai smaržu lietotājam, bet arī apkārt esošajiem. 
Kā tiek veidotas smaržas?
Parfimērija ir interesanta sfēra, kura liek mūsu ožai sajusties kā septītajās debesis, ja ir izdevies izveidot aromātu, kas nav nomācošs un uzbāzīgs. Smaržas tiek izstrādātas pēc veselas sistēmas, pēc kuras var viegli noteikt pareizās proporcijas, lai tiktu izveidots vienreizējs aromāts un smaržu pircēji būtu iepriecināti. Aromāti, kas atrodas ap mums, tiešā veidā ietekmē mūsu garastāvokli, tieši tāpēc nedrīkst kļūdīties izvēloties proporcijas. Skatoties uz to, ka smaržas nonāk tiešā saskarē ar ādu, svarīgs solis veidojot smaržas ir smaržīgo eļļu testēšana, tādā veidā pārliecinoties vai eļļai nepiemīt alerģiskas īpašības.
Klasiskās smaržas.
Runā, ka klasika nekad nemirst. Klasika būs vērtīga visās sfērās – sākot ar filmām un beidzot ar aromātu pasauli. Klasiskas smaržas piedāvā tiem klientiem, kuriem ir grūti definēt savas vēlmes. Kā atpazīstamas klasiskās smaržas var minēt Chanel No.5, ko divdesmitajos gados radīja modes ikona Koko Šanele. Klasiskajās smaržās iesaista tādus aromātus kā sandalkoku, rozi vai jasmīnu. Šādus aromātus var lietot katrā dzīves gadījumā.
Kādas ir ziemas smaržas.
Aukstumā cilvēkam pietrūkst gan emocionālais, gan fiziskais siltums. Ir dažādi veidi kā tiek iedalītas smaržas – ne tikai pēc notikuma, kas jāapmeklē, bet arī pēc gadalaikiem. Vasarā populāri izmantot aromātus, kas ir atsvaidzinoši un karstā vasaras dienā liks justies svaigi un atvēsinoši. Toties aukstajā ziemā cilvēki tiecas pēc tropiskākiem aromātiem. Tāpat arī pašas smaržas maina īpašības pēc gadalaikiem – citas izgaro ātrāk, savukārt citas pat ir pārāk noturīgas. Svaigie un ātri gaistošie aromāti nav vēlami ziemā, jo tie izgaros daudz ātrāk un būs nepieciešamība regulāri atjaunot aromātu uz mūsu ādas, līdz ar to smaržas ātri izlietosies.

 

Comments are closed.