Smaržu aromātu tipi!

parfumexpress.lv smaržu interneta veikalsLai papildinātu savu tēlu ārpus mājas, ierasto aksesuāru vietā var izmantot arī aromātus, kas ir pieskaņoti pasākumam, apģērbam un tā brīža garastāvoklim. It kā jau liekas vienkārši – nopērc smaržu pudelīti, uzpūt un viss. Bet tā nebūt nav. Pareiza smaržu lietošana ir saistīta ar sava ķermeņa pazīšanu un saklausīšanu par to, ko tas vēlas mums teikt. Varētu šķist smieklīgi, tomēr tā ir taisnība, jo mainoties gadalaikiem, mūsu pieredzei un sajūtām, ķermenis un izjūtas mainās līdzi, dažreiz var gadīties, kad kāds iepriekš mīļš aromāts vairāk nav tik saistošs. Smaržas iedala trīs lielās grupās – klasiskās, jutekliskās un delikātās.

Parfimērija ir fantastiska nozare, kura liek mūsu ožai sajusties kā septītajās debesis, ja ir izveidots aromāts, kas nav nomācošs un uzbāzīgs. Smaržas tiek veidotas pēc vesela algoritma, pēc kuras var viegli noteikt pareizās proporcijas, lai tiktu izveidots vienreizējs aromāts un smaržu pircēji būtu iepriecināti. Visas mums apkārt esošās smaržas, tiešā veidā ietekmē mūsu garastāvokli, tieši tāpēc nedrīkst kļūdīties izvēloties proporcijas. Skatoties uz to, ka smaržas tiek lietotas uz ādas, svarīgs solis veidojot smaržas ir ēterisko eļļu pārbaude, lai noskaidrotu vai eļļa nav alerģiska.

Aromātu pasaulē ir viegli apmaldīties, taču smaržu ražotāji dara visu, lai smaržas var notirgot, līdz ar to tās iedala trīs grupās, lai pārdevējs var vieglāk izprast klienta vēlmes. Smaržas tiek iedalītas jutekliskajās, klasiskajās un delikātajās. Pietiekoši zinošs pārdevējs, tad uzklausot klienta vēlmes var viegli izprast kādas smaržas viņš vēlas iegādāties, jo pateicoties šīm grupām, arī klientam ir viegli orientēties starp smaržām.

Sieviešu smaržu piedāvājumu apskatīt – ŠEIT!

Aukstumā cilvēkam pietrūkst gan emocionālais, gan fiziskais siltums. Var dažādi iedalīt smaržas – tādas, kuras lieto priekš speciāla pasākuma vai pēc gadalaika. Vasarā populāri izmantot aromātus, kas ir atsvaidzinoši un karstā vasaras dienā liks justies svaigi un atvēsinoši. Savukārt ziemā populāri ir svaigie, bet mazliet eksotiskākie un siltāki aromāti. Tāpat arī pašas smaržas maina īpašības pēc gadalaikiem – citas izgaro ātrāk, savukārt citas pat ir pārāk noturīgas. Svaigie un ātri gaistošie aromāti nav vēlami ziemā, jo tie izgaros daudz ātrāk un būs nepieciešamība regulāri atjaunot aromātu uz mūsu ādas, līdz ar to smaržas ātri izlietosies.

Smaržas un kosmētika interneta veikalā Parfumexpress.lv!

Comments are closed.