Sporta klubi „Atlētika” un to piedāvājums

Arvien vairāk dažāda vecuma cilvēki izvēlas brīvajā laikā apmeklēt sporta klubus un veltīt laiku sava ķermeņa un gara pašsajūtas uzlabošanai. Tā kā modernais laikmets panācis to, ka darbu mežā, uz lauka vai fermā ir nomainījis sēdošs un mazkustīgs darbs ar papīriem, pie datora vai citām tehnoloģiju ierīcēm, nav cita glābiņa no tā radītajām sekām kā aktīva pievēršanās sportam. Un ļoti labi, ka to saprot liela sabiedrības daļa. Pieprasījums rada piedāvājumu. Latvijas galvaspilsētā šobrīd ir ļoti plašs sporta klubu piedāvājums, sev ērtu un atbilstošu variantu noteikti var atrast ikkatrs, kurš vēlas izkustēties, uzlabot formu un pašsajūtu.

Viens no lielākajiem sporta klubu tīkliem šobrīd Rīgā ir „Atlētika”. Kluba filiāles ir atvērtas gandrīz visos mikrorajonos, centrā un pat ārpus Rīgas – Jelgavā. Kopumā darbojas astoņas filiāles. No tā jāsecina, ka šī kluba pakalpojumi ir ļoti pieprasīti. Kāds tad īsti ir „Atlētika” piedāvājums? Klubs pats sevi pozicionē kā visplašākā nodarbību klāsta piedāvātāju Latvijā. Un tiešām, ja sīkāk izpēta ikmēneša nodarbību grafiku, jāatzīst, ka piedāvātie treniņi ir ļoti daudzveidīgi un iedalīti spēka, kardio, mentālajā, speciālajā, deju un cīņu klasē. Pieejami dažādi jogas veidi, pilates, spēka treniņi trenažieru zālē, zumba, ķermeņa skulpturēšana, aerobikas nodarbības, kikbokss, velotrenažieri un vēl liels daudzums citu treniņu. Ar detalizētākiem treniņu veidu aprakstiem var iepazīties sporta kluba mājas lapā atletika.lv.

Sporta klubs „Atlētika”, domājot par savu klientu laika taupīšanu un ērtībām, abonementus uz nodarbībām piedāvā iegādāties ne tikai klubos, bet arī mājas lapā. Tur pārskatāmi var ieraudzīt visus abonementa viedus, cenas un tā izmantošanai paredzētos laikus un dienas. Atliek tikai izvēlēties savam dzīvesveidam un dienas grafikam atbilstošāko un droši veikt pirkumu nemaz neizejot no mājas. Domāju, ka tas ir labs veids, kā panākt, ka abonementu nopērk arī nepārliecinātie un kautrīgie potenciālie klienti. Zinu daudzus jaunus cilvēkus, kuri gribētu sākt trenēties sporta zālē, bet baidās spert šo pirmo soli, kautrējas no savas nezināšanas un ne visai labās fiziskās formas. Drošā vidē, kāda ir privātā telpa mājās vai darbā, šiem cilvēkiem ir daudz vieglāk iepazīties ar sporta klubu piedāvājumu mājas lapā. Apņēmība veikt abonementa pirkumu tad noteikti ir lielāka, nekā doties mulsinošā iepazīšanās gājienā uz sporta klubu un lūdzot visu informāciju administratoram.

„Atlētika” klientiem ir izveidota motivējoša pastāvīgo klientu kārtība. Katram nākamajam līgumam tiek piemērota arvien lielāka atlaide. Izdevīgi ir arī uz sporta klubu doties vairākiem vienas ģimenes locekļiem, jo arī tad tiek piemērotas draudzīgas atlaides. Tomēr abonements un ilgtermiņa līgums nav vienīgā sadarbības forma, ko piedāvā sporta klubs „Atlētika”. Ir iespējams iegādāties apmeklējumu tikai vienai dienai, arī 10 apmeklējumiem, ko var izlietot viena gada laikā. Lai arī kādu sadarbības formu ar sporta klubu klients izvēlētos, viņš var būt pārliecināts, ka „Atlētika” klubos vienmēr būs profesionāli treneri, kavaliatīvs aprīkojums, modernas un plašas telpas. Trenēties un atrasties šeit būs prieks.

Comments are closed.