TENA higiēnas preces – pērc aptiekā vai pasūti paraugus internetā

tena-produkts

TENA ir viens no vadošajiem urīna nesaturēšanas higiēnas preču ražotājiem, kas piedāvā augstākās kvalitātes produkciju.

tena-produktsTENA higiēnas preces ir pielāgotas dažādiem urīna nesaturēšanas veidiem un intensitātei. Urīna nesturēšana ir delikāta lieta, tāpēc pacientiem ļoti svarīga pilnīga aizsardzība un pārliecība, ka nevienā brīdī nenāksies piedzīvot nepatīkamas un kaunpilnas situācijas.

Tieši tāpēc TENA ir labākā izvēle, jo kvalitatīvāku aizsardzību pret urīna noplūdēm būs grūti atrast. Kur meklēt TENA produkciju?

To var iegādāties ikvienā aptiekā, bet, ja vēl neesat pārliecināti, ka TENA produkcija ir piemērota tieši jums, varat izmantot iespēju un mājaslapā tena.lv pasūtīt bezmaksas paraugus, lai izmēģinātu.

Meklē TENA visās aptiekās Latvijā

 

TENA produkciju ir ērti un vienkārši iegādāties ikvienam urīna nesaturēšanas pacientam vai aprūpes personai, jo TENA higiēnas līdzekļi atrodami katrā aptiekā, arī nelielās aptiekās reģionos.

TENA ir parūpējies, lai šīs produkcijas pieejamība būtu maksimāli plaša, nediskriminējot nevienu pacientu un iedzīvotāju grupu un neradot neērtības higiēnas nodrošināšanā.

Ja ārsts ir izsniedzis recepti par kompensējamajiem higiēnas līdzekļiem, tad aptiekas darbinieki jums izsniegs receptē norādīto higiēnas līdzekļu daudzumu bez maksas.

Ja līdzekļus jums vai jūsu tuviniekam nekompensē valsts, tad droši varat izvēlēties atbilstošākos higiēnas līdzekļus no aptiekā pieejamā plašā klāsta.

Aptiekas darbinieks var palīdzēt izvēlēties urīna nesaturēšanas situācijai atbilstošāko produktu.

Sievietes visbiežāk izvēlās ieliktņus vai paketes, kas nodrošina labu aizsardzību nelielas urīna nesaturēšanas gadījumā. Ieliktņi pieejami arī vīriešiem, kuri saskaras ar tā saucamo pilēšanu vai citu nelielu urīna nesaturēšanas veidu.

Ja pacientam urīna noplūdes ir lielākas, tad var izmantot uzsūcošās apakšbikses, kas ir īpaši izgatavotas gan sievietēm, gan vīriešiem, pielāgojot neuzkrītošu dizainu un audumam līdzīgu materiālu.

Slimniekiem un gulošiem pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem labākā izvēle būs jostbikses vai autiņbikses. Tās dos maksimālu drošību jebkādā pozā un situācijā, pasargās visu nesaturēšanu gadījumā.

 

Iepazīsties un izmēģini – tena.lv

 

Ja jūs vēl nezināt, ko jums var piedāvāt TENA, tad mājaslapā tena.lv ir pieejami izsmeļoši urīna nesaturēšanas higiēnas līdzekļu apraksti – to īpašības un piemērotība dažādām situācijām.

Varat to izlasīt, lai izlemtu, kurš līdzeklis būs piemērots jūsu vai jūsu aprūpējamā situācijai.

Lai pārliecinātos par kvalitāti, varat turpat mājaslapā arī pasūtīt bezmaksas paraugus. Vajag tikai norādīt preču veidu, izmēru un piegādes adresi.

Comments are closed.