Uzsākt studijas Eiropā ir viegli ar Ergo atbalstu

studijas eiropā

Augstākā izglītība jau ir kļuvusi par loģisku nepieciešamību, ja nākotnē gribam veidot veiksmīgu un pat starptautisku karjeru ar labu atalgojumu. Ne visās nozarēs Latvijas augstākā izglītība spēj apmierināt jauno studentu prasības pēc kvalitātes un mūsdienīga skatījuma uz profesiju.

studijas eiropāTāpēc daudzi topošie studenti domā arī par studijām ārzemēs. Latvijas jauniešiem ērtākais un pieejamākais risinājums ir Eiropas studijas, jo esam vienotā sistēmā ar lielāko daļu Eiropas valstu, saprotam šejienes kultūru un varam brīvi komunicēt angļu valodā.

Un satiksme ar ikvienu Eiropas valsti mūsdienās jau ir tik ērta un ātra, ka atbraukt brīvdienās uz mājām nav problēma. Palīdzību studiju vietas un programmas atrašanā un veiksmīgā studiju uzsākšanā Latvijas studenti var saņemt izglītības aģentūrā Ergo Education.

Ergo sadarbība ar Eiropas labākajām universitātēm

universitāteIzglītības aģentūra Ergo Education ar izglītības jautājumiem ārzemēs nodarbojas jau vairāk kā divdesmit gadus. Šajā laikā ir izveidota uzticama un plaša sadarbības sistēma ar daudzām Eiropas valstīm un to labākajām universitātēm. Visplašākā sadarbība Ergo ir izveidota ar Lielbritāniju.

Latvijas topošie studenti var izvēlēties sev interesējošas studiju programmas no 16 dažādām universitātēm visā Lielbritānijas teritorijā. Bet Lielbritānija nav vienīgais labais risinājums. Tāpat var izvēlēties ar Ergo palīdzību nokļūt Dānijas, Nīderlandes, Itālijas, Grieķijas vai Šveices universitātēs. Svarīgi ir atrast savām iespējām un vēlmēm atbilstošu mācību programmu.

Ergo sadarbojas ar šīm universitātēm, lai atvieglotu jauniešu birokrātisko ceļu uz studijām un radītu atbalsta mehānismu, kas iedrošina izvēlēties studijas ārzemēs, veidot veiksmīgu karjeru un nākotni. Visas sadarbības universitātes ir valstu labāko augstākās izglītības iestāžu sarakstos un var jauniešus nodrošināt ar konkurētspējīgu izglītību. Eiropas studijas būs labākais atspēriens veiksmīgai nākotnes karjerai gan Latvijā, gan ikvienā citā pasaules valstī.

Ergo pakalpojumi

Izglītības aģentūra Ergo sniedz plašu informāciju par visām izglītības iestādēm, studiju programmām un prasībām, kādām jāatbilst, lai tiktu uzņemts vēlamajā iestādē. Ja jaunietiem nav pārliecības par to, kādu studiju virzienu, universitāti un valsti izvēlēties, aģentūras darbinieki ar dažādu testu palīdzību palīdzēs noteikt nozares, kas vislabāk atbilst jaunieša psiholoģiskajam tipam, zināšanu līmenim.

Tad, kad ir izvēlēta piemērota universitāte, Ergo darbinieki palīdzēs sagatavot atbilstošu pieteikumu un citu nepieciešamo dokumentāciju, lai pretendents varētu būt pārliecināts, ka nebūs nekādu birokrātisku škēršļu.

Pēc studiju vietas apstiprināšanas aģentūra arī parūpēsies par brauciena organizēšanu un iejušanos jaunajā vietā, jo katrā Ergo sadarbības universitātē ir konsultants, kas sniedz gan emocionālu, gan praktisku palīdzību ikdienišķos jautājumos, studiju kārtības izpratnē un sociālo kontaktu izveidošanā. Ergo var sniegt arī noderīgu informāciju par iespējām ārzemes studēt bez maksas un saņemt izdevīgu studiju kredītu, kas ir aktuāli mūsu jauniešiem.

Comments are closed.