Vai RGJ produkcija ir droša?

rgj.lv dumvadi, dumvadu montazaJau sen nedzīvojam laikā, kad visas preces bija vienādas kā no konveijera nākušas (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē) un tas nozīmē to, ka mūsdienās ir vairākas iespējas kā izpildīt savas vēlmes visās dzīves sfēras, nevis tikai viena vai divas, kas būtu jāpielāgo attiecīgajai vajadzībai. Tā kā mūsdienās preces tiek pielāgotas cilvēkam un attiecīgām situācijām, nevis otrādi, saprotams, ka obligāta prasība ir tāda, ka tam ir jābūt drošām un jāatbild visiem nepieciešamajiem, drošas ekspluatācijas standartiem un prasībām. Tas ir attiecināms uz visiem ražojumiem Eiropas Savienībā, neatkarīgi no tā vai tiek ražotas mēbeles vai skursteņi. Tieši skursteņi ietilpst tajā preču grupā, kuru drošības latiņai ir jābūt nostādītai ļoti augstu.

Dūmvadu ražošana.

Izdzirdot šādu vārdu salikumu, noteikti daudzi izbrīnā nobolīs acis, jo īsti nesapratīs ko tas nozīme. Kādēļ tā? Tādēļ, ka izdzirdot visu, kas saistīts ar skursteņiem un dūmvadiem, parasti pirmā domā ir tā, ka to neražo, bet jau iekļauj un iebūvē ēkas projektā. Melots nav, ja runa ir par parastajiem, mūrētajiem ķieģeļu skursteņiem, kas lepni stāv pašā mājas centrā, jo tur tiem ir vislabākā vieta. Šoreiz runa ir par tērauda dūmvadiem, ko var izmantot gan jau iebūvējot uz reizi, vai arī papildināt esošo skursteni, lai tas kļūtu drošāks, neaizdegtos, uz tā sieniņām neuzkrātos liekais kondensāts un to nepiemeklētu dažādas citas likstas, piemēram, tas neiegrūtu. RGJ produkcija ir ļoti labi novērtēta un tai pat nav vajadzīga lieka reklāma.

Mūsu pašu ražojums.

RGJ produkcija ir plaši pazīstama ne tikai Latvijā, bet arī sāk jau iekarot Eiropas, it īpaši Vācijas tirgu. Latvijā nav daudz uzņēmumu, kas spētu ražot preci, kas būtu ne tikai salīdzinoši inovatīva, bet arī ejoša ārpus Latvijas. Visa pamatā ir nepieciešams atrast attiecīgo nišu un klientu loku, lai spētu attīstīt biznesu tālāk. RGJ produkcija sevī ietver nerūsējoša tērauda dūmvadus un dažādus tos aksesuārus, kas ir gana nepieciešami visās tajās zemēs, kur ziemā tiek lietota apkure.

Comments are closed.