Vajag auto – Ecorent.lv

ecorent.lv piekabes nomaJa vēlaties ekonomēt savas finanses, tad viens no ērtākajiem veidiem kā ceļot, ir izmantojot nomas autoautomašīnu. Norādes par tuvāko auto nomu vienmēr var atrast ostu, lidostu un staciju apkārtnēs. Ja plānojat maršrutu tiešsaistē, tad iesakām tur pat aizpildīt arī auto īres pieteikumu, tikai vajadzīgs atrast atbilstošu izīrētāju. Par samaksu vienojas auto parkā uz vietas un turpmākie līguma noteikumi tiek atrunāti ar iznomātāju klātienē.. Klātienē tiek parakstīts arī īres kontrakts un klients var sākt savu ceļu. Tālākais brauciens ir atkarīgs no paša klienta, taču svarīgi ir arī automašīnu laikā nogādāt atpakaļ.

Kam paredzēta automašīnas noīrēšana?

 Auto nomu prasti izmanto tie, kas ir ieradušies brīvdienās vai darba darīšanās svešā pilsētā vai valstī. Iebraucot svešā valstī, ērti un droši vēlas pārvietoties katrs, tādēļ iesakām izmantot auto īres pakalpojumus. Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet vietējā mērogā, auto noma ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Ja ceļojat kuplā ģimenes vai draugu lokā, ir iespēja nomāt arī mikroautobusus un minivenus.. Visas mašīnas, kas tiek piedāvātas īrei, ir izgājušas TA un, protams, ir apdrošinātas.

Ar kādu summu jārēķinās?

Katrs automašīnu izīrētājs piedāvā savu izcenojumu, taču pārsvarā cenas par vienu īres dienu vienas un tās pašas. Līdzīgai automašīnas markai un modelim tās atšķiras tikai par dažiem eiro. Ilgtermiņa automašīnu nomai vienmēr būs pielāgotas atlaides. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. Papildus tiek piedāvāts viss – sākot ar automašīnu bērnu sēdeklīšiem un jumta bagāžniekiem un GPS, lai atvašu pārvadāšana būtu ērta un droša, lielgabarīta bagāža nebūtu jāmēģina iemānīt mazajā bagāžniekā un ceļā nenomaldītos, kas var būt ārkārtīgi nepatīkama pieredze..|Liela daļa auto iznomātāju piedāvājums cenas ziņā vienas un tās pašas markas automašīnām, mēdz atšķirties vien pa pāris eiro.

Comments are closed.