Velosipēdu veikals Bikko internetā.

velosipēdu veikals rīgā bikko.lvNebūs melots, ja apgalvosim, ka velosipēda, ir viens no ērtākajiem pārvietošanās veidiem kā laukos, tā pilsētā. Agrāk bija viens vienīgs velosipēda veids kā sievietēm, tā vīriešiem, taču mūsdienās ir pieejami vairāk kā 14 veidu velosipēdi – gan elektriskie, gan sporta, gan tūristu un dažādi citi. Ar pedāļiem darbināmais transportlīdzeklis, visiem interesentiem ir pieejams jau no 19. gadsimta beigām un mūsdienās tas kalpo kā dabai draudzīgākais pārvietošanās veids visā pasaulē – tas nerada nekādas izplūdes gāzes un atmosfērā. Bērniem vecāki, iesākumā, iegādājas trīsriteņus – domājams, būs grūti atrast kādu, kuram tāds bērnībā nav bijis. Arī pasaulē atrodamo velosipēdu skaits ir visai iespaidīgs. Tiek lēsts, ka pasaulē ir aptuveni viens miljards velosipēdu!

Kur pirkt velosipēdu?

Ņemot vērā to, ka dzīvojam 21. gadsimtā, tad vairāk kā saprotams ir tas, ka velosipēdu varam iegādāties ne tikai velo veikalā savā pilsētā, bet arī internetā. Velosipēdu veikals  Bikko.lv ir viens no tiem veikaliem, kas piedāvā iegādāties velosipēdus virtuālajā pasaulē un ir iespēja iegādāties ne tikai divriteņus, bet arī to detaļas un dažādus aksesuārus. Arī Bikko.lv piedāvā dažādas akcijas un atlaides, kas ne tikai iepriecina esošos, bet piesaista  jaunus klientus. Kādēļ ērti pirkt velosipēdu internetā? Tādēļ, ka varat ar piedāvājumu iepazīties un iegādāties divriteni, detaļas vai aksesuārus 24 h diennaktī, visu cauru gadu. Šo noteikti novērtēs visi tie, kuriem ir aizņemts dzīves ritms un darba laiks, un staigāšanai pa veikaliem laika vienkārši nepaliek vai arī šī nodarbe neizraisa nekādu sajūsmu.

Serviss.

Interneta veikals Bikko.lv piedāvā piegādi ar Latvijas Pasta kurjerdienestu, kas ir ērts, lēts un izdevīgs veids kā saņemt preces no dažādiem interneta veikaliem. Par cik velosipēds nav tā mazākā prece ko pārvadāt, tiek piedāvāti dažādi iepakojuma veidi, kas atbilstoši velosipēda cenai un izmēram. Tiek piedāvāta 3 veidu apmaksas sistēma – iespējams maksāt ar pārskaitījumu, skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī, kā arī iespēja iegādāties preces ar pēcapmaksu, jeb līzingā.

Comments are closed.