Viedpulkstenis Garmin Vivoactive – Tavs palīgs ikdienā!

garmin vivoactive“Gudro” ierīču mums netrūkst – varam izvēlēties palīgus katram savam ikdienas solim un pielāgot tos tā, ka pašiem jāveic arvien mazāk un mazāk darbību, vai arī varam būt droši, ka “gudrās” ierīces pieskatīs katru mūsu soli.

Viedpulksteņi mums pazīstami jau pārdesmit gadus, tomēr tieši pēdējā laikā jaunie modeļi likuši burtiski uzsprāgt šai produktu kategorijai. Tagad teju katru nedēļu tiek prezentēts kāds jauns viedpulkstenis. Tipiski šīs ierīces ir kā aksesuāri mobilajiem tālruņiem, kas uz saviem mazajiem ekrāniņiem spēj attēlot ne tikai pareizu laiku, bet arī dažādus paziņojumus – par ienākošajiem zvaniem, īsziņām vai kalendāra ierakstiem, kā arī spēj darbināt aplikācijas. Eksistē arī produkti, kas spēj darboties pilnībā autonomi arī bez savienojuma ar mobilo telefonu. Šādos viedpulksteņos var ievietot SIM kartes un izmantot kā uz rokas valkājamus telefonus.

Viens no šī gada jaunumiem – GarminVivoactive ir plāns viedpulkstenis ar iebūvētu GPS, Bluetooth, kā arī to var savienot ar sirds ritma jostu un citām sensoru ierīcēm. Galvenokārt Vivoactive ir dažādi sporta režīmi, kuru skaitu var arī palielināt. Tajā var ērti un viegli saņemt ziņojumus no viedtālruņa, vadīt viedtālrunī mūzikas atskaņošanu un vēl ir citas lietas.

Izvēlies viedpalīgu sportam jau tagad:

http://220.lv/lv/mobilie-telefoni-un-plansetdatori/viedpaligi/sportam

Īpaši noderīgs tas ir dažādās sportiskajās aktivitātēs – vai tā būtu skriešana, iešana, riteņbraukšana vai pat peldēšana, jo viedpulkstenis ir ūdensdrošs, iespējams ierakstīt, salīdzināt un ar rezultātiem var dalīties ar citiem. Tas var krietni palīdzēt uzlabot sportiskos rezultātus, ja uz tādiem tiecamies, vai vienkārši kontrolēt treniņu grafiku, ja ir izstrādāts īpašs plāns. Pat tad, ja nenodarbojaties ar sportu, viedpulkstenis ieraksta, cik soļi dienā noieti, vienīgi skaitīšana nav precīza, jo pakratot roku sēžot krēslā, tiks pieskaitīts kāds solis klāt. Lielākai jautrībai un labjušanai tiek piešķirti īpašie žetoni, kas tiek doti par mērķu sasniegšanu, piemēram, 100 000 soļu veikšanu. Arī gulēšana tiek ierakstīta un analizēta – vidējais gulēšanas ilgums dažādos laika intervālos, dienās, nedēļās, mēnešos, vidējais dziļais, vieglais miegs un pat vieglas pamošanās. Tas, lai saprastu, cik veselīgi un daudz izguļaties diennaktī, lai novērtētu veselīga miega paradumus.

DizainiskiGarminVivoactive ir vienkāršs, bet gumijas siksniņa piedod tam sportisku noskaņu. Tā dizains nav uzbāzīgs, tāpēc to var vilkt ne tikai pie sporta tērpa, bet arī pie ikdienas apģērba. Salīdzinot ar citu viedpulksteņu izskatu, šis nav liels un ir diezgan elegants. Tas ir pat ļoti plāns, tikai 8mm biezumā un svara ziņā par aproci īpaši smagāks nav, lai traucētu ikdienā. Tiešā saules gaismā ekrāns ir labi redzams, bet, ja vakarā zemā apgaismojumā tas ir par tumšu, tad var ieslēgt papildus apgaismojumu.

Lai savienotu viedpulksteniar viedtālruni nepieciešams uzinstalēt aplikāciju GarminConnect. Savienojot viedtālruni ar GarminVivoactive, uz viedpulksteņa nāk paziņojumi par neatbildētiem zvaniem, īsziņām, e-pastiem, Instagram jaunumiem un citiem. To, kuri paziņojumi parādās uz viedpulksteņa, minētājā aplikācijā Connect pie uzstādījumiem var noregulēt pats lietotājs.

Šim viedpulkstenim ir ļoti precīzs sirds ritma sensors. Tā lielākoties paredzēta tikai sportojot un sportā ir svarīgs rezultāts. Pulksteņa rokas josta ir mazgājama. To var mazgāt ar rokām vai, noņemot plastmasas sensoru, veļas mašīnā.

Akumulators šai ierīcei ir lielisks – neskatoties uz to, ka GPS un Bluetooth tam ir ieslēgts nepārtraukti, un katru dienu vismaz reizi tiek veikta kāda sportiska aktivitāte – nedēļu tas var izturēt bez uzlādes.

Garmin Vivoactive ir domāts īstiem sporta entuziastiem vai tiem, kas nodarbojas ar sportu profesionāli.

Comments are closed.