VPS hostings

hostings no garmtech.lvVirtuālo privāto serveru  hostingu Latvijā nodrošina Garm Technologies, kas ir uzņēmums, kas ar IT pakalpojumu saistītus piedāvājumus piedāvā jau no 2001. gada un pa šo laiku ir varējis piesaistīt vairāk kā 5000 klientu visā Baltijā. VPS hostings tiek piedāvāts ar inovatīvu komponentu – SSD datu nesējiem. Garm Technologies ir pirmais uzņēmums Baltijā, kas vispār piedāvā šādu pakalpojumu. Parasti izmanto izdalīto fizisko serveri, taču tā iegāde un uzturēšana ir diezgan dārga, turklāt visas šādu serveru īpašības nemaz netiek izmantotas pilnībā, tādēļ tika radīts VPS, kas atbilst visiem interneta vietņu uzturēšanas kritērijiem un tiek piedāvāts par saprātīgu cenu. Ir pieejami dažādi komplekti, kas ir veidoti balstoties uz interneta vietņu veidiem un to saturu. Garmtech labprāt izstrādās arī individuāli izstrādātus  komplektus. Jums atliek vien sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem un vienoties par sev nepieciešamo pakalpojumu iekļaušanu.

Kādas ir VPS iespējas?

Virtuālais Privātais Serveris / http://www.garmtech.lv/hosting/ /nozīmē pilnvērtīgu piekļuvi root tiesībām. Ir iespējams arī konfigurēt jebkuras sistēmas un pielikumu parametrus, kas ir svarīgi tiem, kam lapas standarts atšķiras no standarta. Virtuālais privātais serveris nodrošina iespēju uzstādīt savas sistēmu bibliotēkas versiju vai mainīt esošo. Tā pat ir nodrošināta iespēja dzēst un mainīt jebkurus sistēmu failus, turklāt ir iespēja uzstādīt arī jebkuru programmnodrošinājumu. Virtuālajam privātajam serverim ir sava IP adrese, maršrutēšanas noteikumi, porti un filtri. Katram šī pakalpojuma izmantotājam tiek nodrošināts personīgais pasts, ftp serveris un daudz citu patīkamu pārsteigumu, kas noteikti liks padomāt par VPS izmantošanu.

Drošība.

Virtuālais privātais serveris parasti sniedz daudz augstāku drošības līmeni kā parastais hostings. Parastajā hostingā nav pilnvērtīgas aizsardzības no resursu uzbrukumiem, taču virtuālais privātais serveris nodrošina augstas kvalitātes informācijas aizsardzību. Disku apakšsistēma, procesors, tīkls un viss pārējais, kas saistīts ar VPS ir pilnībā virtuāls, tādēļ tiek nodrošināta pilnīga šo serveru izolācija vienam no otra. Attīstot mājas lapu uzturēšanas tendences, IT pakalpojumu sniedzējiem ir jāspēj nodrošināt jaunākais un atbilstošākais risinājums jebkura veida interneta vietnei.

Comments are closed.