Zemākās cenas – Planšetdatori – 220.lv

Samsung galaxy tab

Nu jau arī planšetdators ir kļuvis par daļu no mūsu ikdienas. Ja sākotnēji bijām pārsteigti, cik ātri portatīvie datori iekaroja mūsu ikdienu un mainīja datoru lietošanas paradumus, tad tehnoloģiju bagātajā pasaulē planšetdators vietu mūsu ikdienā ieņēma strauji un praktiski nemanāmi – nebija, bet nu ir.

Un ja sākotnēji, kad planšetes tikko parādījās pie apvāršņa, šķita pārāk dārgas un lieka greznība, lai tērētu tik lielas naudas summas par jaunu ierīci, tad nu jau arī cenu ziņā tās krietni vien pielāgojušās gandrīz ikviena maciņam un pieļaujamajām tērēšanas robežām. Turklāt, ņemot vērā atlaižu piedāvājumus un akcijas, ko varam uzmeklēt – var teikt, ka planšetdatori kļuvuši gluži izdevīgi.

Viena no iespējām, kā atrast planšetdatoru par zemāko cenu – lūkoties pēc tā interneta veikalā 220.lv. Tā kā akciju piedāvājumu un atlaižu tur netrūkst nekad, tad arī labāko un sev piemērotāko planšeti par viszemāko un izdevīgāko cenu varam iegādāties tieši tur. Turklāt izvēle ir plaša, tā ka vēl nāksies nedaudz palauzīt galvu – kura tad būs labākā un piemērotākā visām vajadzībām.

Lai lemšana būtu raitāka, der ņemt vērā dažas detaļas – jautājumus, kas sev jāuzdod, pirms planšetes iegādes (līdzīgi, kā jautājam sev pirms jebkura lielāka pirkuma). Viens no šādiem jautājumiem – kam tad īsti planšete mums nepieciešama? Ņemot vērā, ka planšetdators ir viena no ierīcēm, kas pārsvarā paredzēta, lai ar to pārvietotos, vēlēsimies izvēlēties kaut ko vieglu, ērtu – ne pārāk mazu, ne pārāk lielu. Tad nu izvēlamies optimālo planšetes ekrāna lielumu, lai gan tajā varam saskatīt visu, kas nepieciešams, gan tas viegli un ērti ietilptu somā. Tāpat, izvēlamies ierīci, kas ir patīkama arī vizuāli – ņemot vērā, ka planšeti tomēr plānojam izmantot ilgāku laiku, izvēlamies ērtu un sev tīkamu modeli.

Planšetdatorā, tāpat kā citos datoros, ietilpst dažādi tehniskie parametri – viens modelis būs jaudīgāks, attēla kvalitāte labāka, atmiņa lielāka un vēl dažādas funkcijas, kas iespējams nebūs citam modelim. Tad nu salīdzinām dažādas ierīces, lai izdotos atrast labāko sev. Un visvienkāršāk to izdarīt interneta veikalā 220.lv!

Comments are closed.