Ziemassvētku kuponi – iespēja nopirkt dāvanu bērnam lētāk!

ziemassvetku-kuponi

Pavisam drīz jau būs klāt Ziemassvētki, kas mazu bērnu vecākiem un radiniekiem var būt saspringts laika posms, jo jāizpilda Ziemassvētku vecīša vēstulē sarakstītās bērnu vēlmes. Ja bērns ir ierakstījis dārgas lietas, šis laiks var būt arī sāpīgs sitiens budžetā. Tomēr tik ļoti gribas iepriecināt mazos! Ziemassvētku kuponi var būt lielisks palīgs šajā tēriņu laikā, jo preces bērniem iespējams nopirkt lētāk un izdevīgāk, kā ikdienā. Bet kuras tad būtu labākās dāvanas dažāda vecuma bērniem!?

Galvenais uzdevums-  dāvanai nedaudz jāpārsniedz bērna spējas

Psihologi rekomendē Ziemassvētkos bērniem dāvināt tādas rotaļlietas un mantas, kas nav paredzētas aktuālajam bērna vecumam, bet nedaudz pārsniedz pašreizējās spējas un prasmes. Spēles un rotaļlietas, kas paredzētas bērniem, kas vecāki par 3 gadiem,  vairāk varētu būt  piemērotas arī  2,5 gadus vecam bērnam, jo tās liek vairāk domāt un ātrāk attīstīties. Tātad, pētot rotaļlietu kuponus internetā, vajadzētu pievērst vairāk uzmanības nedaudz vecāku bērnu rotaļlietām un spēlēm.

Sveicot mazu zīdaini, patiesībā dāvana būs mammai

Zīdaiņiem dāvanu iegādāties ir viegli, jo dažādas kuponu akcijas ir pietiekami bieži un īpaši Ziemassvētku laikā. Protams, dāvinātājam vajadzētu saprast, ka šī vecuma bērniem dāvanas ir paredzētas mammai vai abiem vecākiem. Skaidrs, ka mazulis nevar novērtēt dāvanu, tāpēc labāk mammai pajautāt, kas patiešām ir nepieciešams, jo pat akcijas kuponos iegādājoties vērtīgu lietu būs žēl, ja to neizmantos. 6 mēnešus veciem zīdainīšiem dāvanas izvēlēties ir vienkāršāk, jo tās var izmantot viņi pašai, piemēram, kaut kas graužams, grabulīši, rotaļlietas ar skaņu.

Dāvanas pēc gada vecuma sasniegšanas.


1-2 gadus veci bērni krietni vairāk interesējas par dāvanām, taču nesaprot, kāpēc mantas dāvina. Parasti akciju kuponos nopērkamas dažādas bērna attīstībai vērtīgas lietas, piemēram, konstruktori vai kluči, kas ir ļoti piemērota un sevišķi attīstoša dāvana. Tāpat var iegādāties dažādus, vienu otrā saliekamus trauciņus vai piramīdas. Savukārt, 3-5 gadu vecumā bērniem jau patīk dāvināt lelles un priekšmeti, kas atgādina pieaugušo dzīvi.

Virtuves komplekti, tāfele, zīmēšanas piederumi, bērnu būvmateriālu komplekti būs ļoti piemērota dāvana, ko lētāk iegādāties ar kuponiem. Nereto tieši mīkstās mantas svētku kuponu akcijās ir par ļoti pievilcīgām cenām, bet valda uzskats, ka tās labāk nedāvināt, jo mājās tās jau tāpat mēdz būt par daudz.

Comments are closed.