Žogi īpašuma teritorijas norobežošanai.

prof.lv būvmateriāli netāNevienam nepatīk, ka viņa īpašumā bez atļaujas atrodas nepiederošas personas. Tas ir neatkarīgi no tā, vai dzīvojat privātmājā pilsētā vai kādā lauku īpašumā. Labs žogs ir drošības garants un arī privātās telpas nosargāšana, tādēļ ir svarīgi izvēlēties to, kāds žogs būs atbilstošāks konkrētajam mājoklim. Pilsētās noteikti ir vēlme savu privāto telpu ierobežot vairāk nekā ārpilsētā, jo, piemēram, privātmāja, kas atrodas starp daudzstāvu ēkām, ir kā uz delnas, tādēļ īpašnieki vēlas necaurspīdīgu koka dēļu žogu, nevis paneļu vai ruļļu žogu. Bet kā ir ārpilsētā? Ārpilsētā dzīvojošie labprāt izvēlas žogus, kas nav tik privāti, jo apkārt, galvenokārt, ir daba, un kurš gan nevēlas skaistā vasaras rītā dzert kafiju uz terases un vērot ziedošās pļavas.

Ruļļu žogi.

Šis žogs ir lielisks risinājums tad, ja nepieciešams norobežot teritoriju, piemēram dārzu. Šo žogu veidu izmanto arī pašvaldības, norobežojot parkus un citas publiskas atpūtas vietas. Tie ir viegli uzstādāmi un neprasa īpašu kopšanu un regulāru krāsojuma atjaunošanu, kas būtu nepieciešams dēļu žogiem, kas nokrāsoti un apstrādāti ar dažādiem līdzekļiem. Tā pat šos žogus viegli pasargāt no vandāļiem un huligāniem, jo tos nevar aprakstīt un ir arī samērā grūti salauzt. Tas ir izgatavots no cinkotas stieples, kas sametināta un pārklāta ar plastikas slāni.

Paneļu žogi.

Šie žogi ir lētākais un arī vienkāršākais veids kā norobežot teritoriju un pasargāt savu īpašumu no nevēlamiem visiem. Tas ir arī askētisks un piestāv jebkuram īpašuma veidam nebojājot ārējo vizuālo izskatu. Šo žogu veidu visbiežāk izmanto lielu teritoriju iežogošanai, jo tas ir viegli uzstādāms un drošs. To uzstāda bieži vien privātīpašumiem, kas ir pie meža vai robežojas ar kaimiņu mājām. Ja nepatīk tas, ka žogs ir pārāk caurredzams, ir iespēja to apstādīt ar dažādiem augiem. Šī žoga galvenā funkcija ir veidot atvērtā tipa iežogojumu, neiztērējot daudz naudas, bet joprojām pasargājot to no nevēlamiem visiem.

Prof.lv piedāvā arī augstas kvalitātes laminātu, ienāc un apskaties viņu mājas lapā jau tagad!

Comments are closed.